FORUM GENERATİON
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUM GENERATİON

Türk Yardım Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Windows phone 7 de kırıldı gir ;)

YazarMesaj
RootAdmin
Turkıyenın en buyuk mmo forumunun Admini
Turkıyenın en buyuk mmo forumunun Admini
RootAdmin

Windows phone 7 de kırıldı gir ;) Empty
MesajKonu: Windows phone 7 de kırıldı gir ;)   Windows phone 7 de kırıldı gir ;) Icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 5:45 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Çıkalı çok uzun zaman olmadı ama onun da kaderi aynı oldu: Kırılmak!

Her çıkan yeni telefonla beraber hemen ardından gelen Jailbreak haberleri artık neredeyse kaçınılmaz oldu. Son çıkan işletim sistemi Windows Phone 7'nin de açılması tabii ki an meselesiydi ve sonunda gerçekleşti. ChevronWP7 bloguna göre, Windows Phone 7 tamamen açıldı; "Bugün Windows Phone 7 topluluğu için çığır açan bir olay yaşadık- artık Marketplace geliştirici hesabı olmadan da Windows Phone 7 cihazınızı tamamen açabilirsiniz. Telefonu tamamen açmanız demek, Marketplace'te yer almayan deneysel uygulamaları çalıştırabilmeniz ve birçok özel ve yerel uygulamaya erişebilmeniz demek."
Tabii ki telefonu tamamen açmanız garanti dışı kalmasına hatta bu işlemde yapacağınız bir hata telefonunuza verdiğiniz paranın üzerine bir bardak soğuk su içmenize neden olabilir.

Windows phone 7 de kırıldı gir ;)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Windows Xp Sp3 2011 588 Mb
»  Tüm windows sistemi kodları ;)
» TEK LİNK Windows XP SP3 PERFECT + PLUS EDITION
» Windows Vista'ya Format Atma.(Resimli Anlatım)
» Windows 7 İçin Mac Tema Paketi